Hatice Ergitürk

Doktorum Dr. Hayat İzel ve sizlere minnettarım. Sayenizde artık ben de anne olacağım. Çok deneme yaptık çok yorulduk. Ben bunları teker teker burada yazmayacağım.

Doktorum Hayat Beyin de dediği gibi geçmişi unutup önümüzdeki günlerin hayaliyle yaşayacağım. Bebeğimin kalp atışlarını dinledik.

O kadar mutlu olduk ki anlatamayız. Biz artık 3 kişiyiz:)

İ. Sacide Temizel

Başarı ekip işidir. Bu mutluluğumuzun mimarı sizlersiniz. Tedavimin başından sonuna göstermiş olduğunuz özen, titizlik ve hassasiyet bana kendimi çok özel hissettirdi.

Sanki hepiniz seçilmiş kişilersiniz.

Herkes işini çok iyi biliyor ve çok profesyonel çalışıyor. Öncelikle sevgili doktorum Murat Bey’e ve tüm ekibinize çok teşekkür ediyorum.

S. T.

Biz 6 yıllık evliliğimize 8 tüpbebek denemesi, 5 aşılama sığdırmış, manevi olarak yıpranmış, maddi olarak da tükenmiş bir çiftiz.
Geldiğimiz yer İstanbul,gittiğimiz heryer… Bu son adres deyip geldik size. Daha önceki gerekli-gereksiz ameliyatlarımın şansımı düşürmesini mi, gebelik ümidiyle beklediğim test gününde her seferinde yıkıldığımımı anlatsam? Benim yaşadıklarımı yaşayan eminim bizi çok daha iyi anlayacaktır. Herkes tüpbebekçi olabilir ancak herkes başarılı olamaz.

Kısacası biz size tükenmiş olarak geldik. Son çare dedik, son deneme dedik. Bu “SON” bizim hayatımızın gidişatını belirleyecekti. Bu “SON” un bizim için “mutlu son” olacağını öğrendiğimiz gün tam roman olurdu emin olun. O gün çalışamadık, hiçbirşeye konsantre olamadık, mutluluktan bi ağladık, bi güldük sonra yine ağladık. Ve o gün biz yemek dahi yemeyi unutmuşuz. Size ne kadar çok teşekkür etsek az.

Hamide Volkan

Öncelikle bana yaşatmış olduğunuz bu mutluluk için hepinize çok teşekkür ediyorum. Merkezinizin ilk hastası olmaktan ayrıca çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Mühim olan merkezin yeni olması değil ekibin tecrübeli olmasıdır.
Doğru karar verdiğimden doğru adreste olduğumdan hiç şüphem olmadı.İnşallah yavrumu
kucağıma aldığımda da sizlerle bu mutluluğumu
paylaşacağım…

Kıbrıs’ta bulunduğumuz süre içerisinde kendimizi bir aile sıcaklığı içinde bulduk ve tatil havasında geçen tedavi sürecimiz sayenizde başarıyla tamamlandı.

İyi ki varsınız. Çok çok teşekkürler…